Înscriere şi cotizaţii

Pentru a deveni membru ANR, sunteţi invitaţi să parcurgeţi următoarele etape:

1. Plata taxei unice de înscriere în ANR, în valoare de 100 lei.
  2. Plata cotizaţiei anuale, în valoare de 200 lei.
  3. Completarea unei cereri tip de înscriere în asociaţie (click pe cerere + open with)
  4. Trimiteţi copia scanată la email office@asociatianumerologilor.ro

Sumele mai sus menţionate se depun în contul Asociaţiei Numerologilor din România RO92RNCB0088160315670001 (RON), deschis la Banca Comercială Română, sucursala Moșilor.

Taxa de înscriere şi cotizaţia se plătesc în lei, online sau la orice filială BCR din ţară, cu specificarea faptului că acest cont este deschis la filiala din București.

Plătitorii vor menţiona pe buletinul de depunere obligatoriu:

• numele şi prenumele
  • mențiunea că această depunere reprezintă taxa de înscriere şi cotizaţia ANR pentru anul 2019.

∗ Orice modificare a condițiilor de aderare în cadrul Asociației Numerologilor din România va fi adusă la cunoștința publicului prin intermediul comunicatelor postate pe site-ul Asociației.

error: Content is protected !!